Dla naszego klienta, partnera wiodących dostawców sieci poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Junior IT Administrator 10000 - 11000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Wdrożenie VNF (zwirtualizowane funkcje sieciowe - głównie Evolved Packet Core i 5G Core)
  • Przygotowanie sprzętu do celów szkoleniowych (sprawdzenie, czy system jest dostępny zdalnie/ Rozwiązywanie problemów
  • Zarządzanie bazą urządzeń (spis przedmiotów, narzędzi i testowanie sprzętu)
  • Utrzymanie środowiska chmurowego

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość systemu Linux, Solaris (Redhat / Oracle / CentOS, znajomość skryptów)
  • Znajomość wirtualizacji (OpenStack, VMware, KVM, sieci wirtualne)
  • Dobre umiejętności pracy w sieci (IP / Routers / Switches)
  • Angielski-B2

Proponujemy:

  • zatrudnienie na B2B/UoP
  • pracę na ciekawym stanowisku
  • ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport
  • możliwość rozwoju zawodowego