Nasz Klientem to międzynarodowa firma z siedzibą główną w Wielkiej Brytanii. Firma zajmuje się badaniami statystycznymi rynku i analizą danych. Działalność firmy rozciąga się na kraje Europejskie, Amerykę Północną, Środkowy Wschód i Azję. Nasz Klient specjalizuje się w przeprowadzaniu internetowych badań rynku, do których zapraszani są użytkownicy z całego świata, aktualnie ponad 5 milionów próbek, a same badania przeprowadzane są zarówno przy pomocy aplikacji webowej jak i wersji mobilnej.

Sercem tej firmy jest globalna społeczność internetowa, w której miliony ludzi i tysiące organizacji politycznych, kulturalnych i komercyjnych angażują się w dialog o swoich przekonaniach, zachowaniach i markach.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Angular Developer (Senior) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Tworzenie nowej aplikacji oraz nowych funkcji
  • Przenoszenie części funkcjonalności na nową wersję
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie testów automatycznych

Wymagania:

  • 4+ doświadczenia komercyjnego na stanowisku Frontend Developera
  • Bardzo dobra znajomość technologii:
    • JavaScript
    • Angular8 oraz AngularJS
    • TypeScript / ES6
    • CSS, HTML
  • Znajomość języka angielskiego minimum B2

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie uzależnione od wiedz i umiejętności (18 - 22K netto / B2B)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Świeże owoce, kawa, przekąski
  • Pyszne poniedziałkowe śniadania
  • Okazjonalną pracę zdalną
  • Wyjazdy na zagraniczne konferencje
  • Globalny zasięg wykonywanej pracy
  • Narzędzia pracy: MacBook Pro i licencja na IDE od Jetbrains

Mile widziane:

  • Umiejętność przeprowadzania i wdrażania testów jednostkowych