Dla naszego Klienta Srebrnego partnera SAP i konsultingowego partnera Guidewaire Software oferującego indywidualne rozwiązania w procesach automatyzacji i cyfryzacji w firmach ubezpieczeniowych, bankach komercyjnych i specjalistycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior Java Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Współpraca i dostarczanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami projektowymi
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i aplikacji
  • Testowanie i walidację dostarczonego oprogramowania aby zapewnić poprawność algorytmiczną
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego

Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia komercyjnego
  • Znajomość języka Java
  • Podstawowa znajomość Java Script, HTML5
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Udział w międzynarodowych projektach

Dodatkowe atuty:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość frameworka React