Dla naszego Klienta Srebrnego partnera Microsoft wytwarzającego systemy informatyczne klasy ERP dedykowanych do kompleksowej obsługi wszystkich procesów zachodzących w firmie logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PL/pgSQL Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Współpraca z PM i dostarczanie rozwiązań zgodne z wymaganiami projektowymi
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i aplikacji
  • Testowanie i walidację dostarczanego oprogramowania, aby zapewnić poprawność algorytmiczną

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w PL/pgSQL
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych PostgreSQL
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta MultiSport