Dla naszego klienta, uznanego na rynku integratora systemów IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer z doświadczeniem w JSF / EJB / JPA / JTA / CDI Warszawa

Opis stanowiska:

  • Współuczestnictwo w projektowaniu systemu
  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o technologię Java/JEE
  • Tworzenie rozwiązań opartych o technologię Java/JEE
  • Programowanie w języku Java
  • Testowanie aplikacji, analizowanie i usuwanie błędów
  • Współudział w rozwoju zespołu projektowego
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji
  • Prowadzenie szkoleń użytkowników końcowych
  • Implementację i rozwój systemów informatycznych

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia w pracy z Java EE - JSF, EJB, JPA, JTA, CDI
  • Praktyczna znajomość HTML (DOM) oraz JavaScript
  • Doświadczenie w pracy developerskiej z serwerem aplikacyjnym GlassFish / Weblogic
  • Znajomości narzędzi - Git, Redmine / Jira, Eclipse / Netbeans, Maven
  • Zdolności analizy wymagań projektowych
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole projektowym

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w interesujących projektach
  • Możliwość uczestnictwa w projektach zagranicznych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość BPMN i doświadczenie w pracy z jBPM / Activiti / Oracle BPM
  • Praktyczna znajomość metodyki Scrum