Dla naszego Klienta firmy technologicznej tworzącą platformę agregującą różne API oraz narzędzia dla developerów z segmentu Fin-Tech poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular .NET Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Tworzeniu konektorów integrujących się z API banków
  • Rozwijanie systemu opartego na architekturze mikroserwisów
  • Rozwijanie restowego API

Oczekiwania:

  • Dwa lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku .NET Developera
  • Bardzo dobrej znajomości języka C#
  • Bardzo dobrej znajomości ASP.NET, .NET Core, EF Core 2.1
  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • Znajomość kontroli wersji GIT
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa McFit
  • Mentoring i wsparcie doświadczonych członków zespołu
  • Codziennie kawa, owoce, przekąski
  • Imprezy firmowe

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Mongo DB, RabbitMQ
  • Znajomość architektury opartej na mikroserwisach
  • Znajomość Docker
  • Znajomość systemów chmurowych MS Azzure