Nasz Klient - firma konsultingowa z obszarów Azji z oddziałem w Polsce w centrum Warszawy - jest wiodącym reklamodawcą internetowym zorientowanym na sprzedaż w Azji Południowo-Wschodniej. Firma zapewnia swoim Klientom wiele możliwości kontaktu, w tym obsługę za pośrednictwem poczty elektronicznej, mediów społecznościowych, Livechat, WhatsApp, Line i innych. W zależności od rynku i reklamowanego produktu lub usługi stosują szereg najlepszych kanałów i podejść: marketing wydajnościowy i partnerski, reklama programowa, reklama displayowa, media społecznościowe, wyszukiwanie, poczta e-mail i wszelkie inne sposoby zapewniające sprzedaż.

Obecnie do swojego zespołu developerskiego poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista React Developer (Serwisy SPA, PWA, RWD) 10000 - 15000 PLN Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja serwisów i aplikacji webowych w technologiach: HTML5, CSS3, SASS, React.js
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z obszaru frontendu
  • Tworzenie i rozwój aplikacji ferontendowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy tworzeniu serwisów internetowych i aplikacji webowych
  • Bardzo dobra znajomość technologii: React.js, HTML5, CSS3, SASS
  • Podstawowa znajomość Node.js
  • Doświadczenie w:
    • realizacji serwisów SPA, PWA oraz RWD
    • pracy z systemami kontroli wersji (np. GIT)
  • Znajomość: REST API, obsługi narzędzi wspierających (Gulp, Webpack) oraz DDD i SOA
  • Zaangażowanie w realizowane projekty
  • Terminowość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Pakiet benefitów:
    • prywatna opieka medyczna
    • karta Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne biuro przy ulicy Pięknej - centrum miasta)
  • Szkolenia wewnętrzne i możliwości rozwoju
  • Możliwa praca zdalna jeden dzień w tygodniu
  • Partnerska atmosfera sprzyjająca rozwojowi

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy z mikroserwisami

Dodatkowe:

Szybki proces rekrutacji