2016-10-01 12:04

Dla naszego Klienta, prężnie działającej firmy z sektora IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C# - HTML, DHTML, JavaScript, CSS, XML/XSLWarszawa

Realizowane zadania:

  • Rozwój istniejącej aplikacji web
  • Tworzenie nowych funkcjonalności aplikacji
  • Wsparcie dla Użytkowników

Od kandydata oczekujemy:

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w projektach aplikacyjnych tworzonych w Microsoft .NET Framework
  • Wykształcenie wyższe techniczne - także studenci ostatnich lat studiów
  • Znajomość projektowania i programowania baz danych Microsoft SQL Server (T-SQL)
  • Znajomość programowania w językach C#, ASP/.NET
  • Znajomość innych technologii internetowych, min: HTML, DHTML, JavaScript, CSS, XML/XSL
  • Samodzielność
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
  • Umiejętności analityczne
  • Chęć dalszego rozwoju
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy o charakterze etatowo-zadaniowym

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę medyczną
  • Udział w bardzo ciekawych wdrożeniach
  • Miłą atmosferę pracy
  • Elastyczne formy współpracy - etat, zlecenia, itp.
Wyślij CV