Naszym Klientem jest międzynarodowa Firma z główną siedzibą w Wielkiej Brytanii, zajmująca się badaniami statystycznymi rynku i analizą danych. Działalność firmy rozciąga sie na kraje Europejskie, Amerykę Północną, Środkowy Wschód i Azję. Klient specjalizuje się w przeprowadzaniu internetowych badań rynku, do których zapraszani są użytkownicy z całego świata, aktualnie ponad 5 milionów próbek, a same badania przeprowadzane są zarówno przy pomocy aplikacji webowej jak i wersji mobilnej.Do rozwoju i przebudowy platformy Klienta szukam osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Front-end Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt Umowa mieszana

Opis stanowiska:

  • Tworzenie nowej Aplikacji w języku JavaScript, w tym przenoszenie części funkcjonalności z poprzedniej wersji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie testów Automatycznych

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego
  • Bardzo dobra znajomość:
    • JavaScript
    • TypeScript
    • Angular8
    • CSS
    • HTML
  • Angielski na poziomie B2

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bądź
  • Interesujący stack technologiczny
  • Globalny zasięg wykonywanej pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Świeże owoce, kawa, przekąski i pyszne poniedziałkowe śniadania
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Wyjazdy na zagraniczne konferencje
  • Zapewnione narzędzia w postaci Macbooka Pro i licencji na IDE od Jetbrains

Mile widziane:

  • Dobra znajomość:
    • AngularJS
  • Umiejętność przeprowadzania i chęć do wdrożenia Testów Jednostkowych