Dla naszego Klienta, firmy tworzącej dedykowane platformy sprzedażowe, rozwiązanie e-commerce dla największych globalnych Klientów z branży finansowej, ubezpieczeniowej, audytowej czy produkcyjnej, działającej na rynku od ponad 20 lat, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Systems Architect (m/f) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Analiza posiadanych przez klienta systemów w kontekście realizowanego projektu
  • Projektowanie nowych rozwiązań, w zakresie:

- wysokopoziomowej architektury systemu

- integracji z innymi systemami

- wymagań niefunkcjonalnych

- wymagań funkcjonalnych

- interfejsów użytkownika

  • Szacowanie pracochłonności realizacji (wycena) oraz przygotowywanie wsadu merytorycznego do ofert
  • Współpraca z zespołem przy implementacji rozwiązania:

- specyfikowanie funkcji systemu i ustalanie zakresu

- modelowanie baz danych

- wsparcie dla programistów w trakcie developmentu

- odbiór biznesowy zaimplementowanych funkcjonalności

- tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemów

  • Współpraca przy koordynacji pracy, w zależności od potrzeb projektu
  • Współpraca przy analizie i optymalizacji procesów biznesowych klienta
  • Śledzenie trendów rynkowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w projektowaniu, analizie lub implementacji systemów informatycznych (głównie aplikacji webowych)
  • Znajomość środowiska pracy LINUX, Jira, GIT
  • Znajomość podstaw SEO/SEM
  • Znajomość podstaw bezpieczeństwa informatycznego
  • Znajomość podstaw programowania (JAVA oraz technologie frontowe)
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Język angielski na poziomie B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Parking rowerowy
  • Zajęcia z fizjoterapeutami w firmie
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Strefy relaksu
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego