Nasz Klient - wiodący europejski dostawca rozwiązań do zarządzania magazynem. Dostarcza niezawodne, elastyczne i inteligentne rozwiązania, aby stworzyć przewagę konkurencyjną dla swoich Klientów na całym świecie. Dzięki rozległej wiedzy magazynowej i współtworzeniu dostarczają zrównoważone rozwiązania, które pasują do każdego poziomu złożoności i objętości w magazynie. Jako technicznie ciekawi i zdeterminowani, aby tworzyć wydajność dla swoich Klientów, kierują światowej klasy rozwojem oprogramowania, aby uzyskać Fira składa się z 400 pracowników i wspiera swoich globalnych Klientów w oddziałach w: Szwecji, Norwegii, Danii, Holandii, Polsce i Wielkiej Brytanii. Siedziba główna znajduje się w Lund w Szwecji. Obecnie do swojego zespołu poszukują wykwalifikowanych programistów do dołączenia do jednego z naszych zespołów pracujących z najlepszym na świecie WMS.

Oferta pracy: Praca programista Software Deweloper (C / C#) - Junior / Mid 6000 - 13000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Praca ze złożonymi problemami w małych zespołach projektowych
  • Ścisła współpraca z konsultantami do spraw Aplikacji
  • Wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy magazynowe Klientów
  • Odpowiedzialność za projekt techniczny, rozwój, testy jednostkowe, dokumentację i konserwację rozwiązań
  • Praca oparta na metodologii wewnętrznej
  • Praca w technologiach: C / C++ / C# , SQL i .NET
  • Opracowywanie rozwiązania dla urządzeń stacjonarnych, mobilnych i przenośnych, a także sprzętu sterowanego głosem po stronie Klienta

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w tworzeniu rozwiązań opartych na C, C ++, C # lub VB.NET
  • Projektowanie i tworzenie baz danych przy użyciu MS SQL Server lub Oracle Database
  • Korzystanie z systemu zarządzania kontrolą wersji (najlepiej Git)
  • Dobra i praktyczna znajomość języka angielskiego - zarówno pisanego, jak i słownego (minimum B2)

Proponujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wiedzy (9000 - 13000 PLN brutto)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B lub inną formę współpracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego, zarówno pod względem technicznym, jak i wiedzy logistycznej oraz stanowiskowym
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Owoce w biurze
  • Możliwa częściowa praca zdalna
  • Możliwości pracy w międzynarodowym środowisku, z codziennym korzystaniem z języka angielskiego
  • Otwarta i przyjazna kultura firmy
  • Podstawowym miejscem pracy jest nasze biuro w Warszawie, ale możesz także skorzystać z podróży do kolegów z pracy w Skandynawii
  • Wydajny laptop Thinkpad + dwa zewnętrzne monitory

Mile widziane:

Nie obowiązkowe

  • Doświadczenie w rozwiązaniach logistycznych, takich jak WMS / WCS, TMS, urządzenia automatyki lub systemy ERP, jak budowanie systemów klient-serwer, rozwijających się po obu stronach przewodu
  • Doświadczenie w pracy z systemem Linux / AIX / Unix może być również cenne
  • Dobre umiejętności analityczne, architektoniczne i komunikacyjne
  • Jako osoba, zwracasz uwagę na szczegóły, jesteś elastyczny, otwarty, kreatywny i zorientowany na rozwiązania