Dla naszego Klienta, prężnie działającej firmy na rynku e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP - XHTML, CSS, jQuery Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie oprogramowania w technologii PHP / Magento;
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych;
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu i wprowadzanych zmian.

Wymagania:

  • Zaangażowanie i pomysłowość;
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji dostępnych przez przeglądarkę internetową;
  • Znajomość technologii PHP oraz Magento/Zend;
  • Znajomość technologii front-end (XHTML, CSS, jQuery);
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Absolwent lub student Informatyki lub Matematyki;
  • Bardzo mile widziana znajomość CakePHP;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy:

  • Pracę przy innowacyjnych projektach biznesowych dla sektora e-commerce oraz logistyki;
  • Komfortowe warunki pracy (biuro na Mokotowie);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.