Dla firmy specjalizującej się w analityce internetowej i optymalizacji konwersji sklepów e-commerce oferujące własne rozwiązania, współpracującej z firmami jak Wittchen, Black Red White, Praktiker czy Sizeer, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Mid Front-End Developer 10000 - 12000 PLN Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Programowanie własnych rozwiązań w realizowanych projektach
  • Utrzymanie i rozwój autorskiego fameworku'u GrowJS (przenoszenie dobrych praktyk z innych framework"ów)
  • Wspieranie mniej doświadczonych osób w realizowanych przez nich zadaniach programistycznych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość:
    • JavaScript ES6
    • jQuery
    • HTML 4/5
    • CSS 2/3/4
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

Firma oferuje:

  • Budżet szkoleniowy (3 600-4 300 PLN)
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Spotify Premium
  • 2 dni pracy zdalnej w miesiącu
  • Płatny urlop- 26 dni
  • Elastyczne godziny pracy
  • Płatne L4 do 31 dni w wysokości 80% wynagrodzenia