2016-10-01 21:53

Oferta pracy: Praca programista Programista .NET, ASP.NET, .NET MVCWarszawa

Realizowane zadania:

  • Implementacja komponentów biznesowych w technologiach .NET, ASP.NET, .NET MVC
  • Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o specyfikację biznesową
  • Implementacja testów jednostkowych
  • Integracja z systemami zewnętrznymi
  • Wsparcie procesów analizy
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku C# w środowisku ASP.NET (.NET 4.0, Entity Franework, .NET MVC)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień programowania interfejsu aplikacji webowych: HTML, CSS, JavaScript, jQuery
  • Znajomość SQL, TSQL oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość systemów wersjonowania (SVN)
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Proponujemy:

  • Stabilne warunki współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Mile widziane:

  • Znajomość eXpressApp Framework oraz kontrolek DevExpress oraz PlasticSCM
  • Umiejętność i chęć rozwoju obszarów analitycznych
Wyślij CV