2016-10-06 16:14

Dla naszego Klienta, dużej grupy mediowej, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP - framework Zend, eZ publishWarszawa

Zakres obowiązków:

  • opieka i rozwój nad systemami wspomagającymi oraz aplikacjami webowymi opartymi na Zend Framework;
  • opieka i rozwój silników stron opartych o eZ publish.

Wymagania:

  • doświadczenia na stanowisku programisty aplikacji webowych;
  • bardzo dobrej znajomości języka PHP 5 oraz ZendFramework;
  • znajomości JavaScript, oraz jQuery;
  • znajomości XML oraz zagadnień Web Services;
  • umiejętności korzystania z systemów zarządzania wersjami (SVN);
  • zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia

Dodatkowe atuty:

  • biegła znajomość eZ publish