Polska firma tworzaca rozwiązania kas samoobslugowych, komputerów pracujących w trudnych warunkach dla sektórów takich jak handel detaliczny, telekomunikacja, Hotele i Spa.

Oferta pracy: Praca programista Senior PL/SQL Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • implementacja kodu PL/SQL
  • analizowanie kodu, usuwanie błędów (wsparcie zespołu utrzymania)
  • optymalizowanie kodu PL/SQL, zapytań SQL
  • projektowanie optymalnych struktur w bazie pod kątem wydajnej implementacji zlecanych funkcjonalności
  • opracowywanie propozycji usprawnień dla istniejących funkcjonalności
  • mentoring mniej doświadczonych kolegów w zakresie PL/SQL dev
  • testy wdrażanych funkcjonalności, automatyzacja testów

Oczekiwania:

  • 3 lub więcej lat doświadczenia w programowaniu Oracle PL/SQL
  • doświadczenie z pracą w systemach linux/unix
  • doświadczenie w pracy z transakcyjnymi bazami Oracle 11/12g z SLA na czas działania (czasy odpowiedzi)

Firma oferuje:

  • częściowa praca zdalna (po okresie próbnym)
  • kontrakt B2B
Wyślij CV