Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej organizacji szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT SAP Key User (obszar HI i HR) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie analiz biznesowo systemowych
  • przygotowanie testów i scenariuszy testowych
  • wsparcie użytkowników biznesowych w projektach

Oczekiwania:

  • doświadczenie jako SAP Key User w obszarach SAP FI I HR
  • doświadczenie w procesach obiegów dokumentów i faktur
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział ciekawych projektach
  • realna możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w firmie o uznanej marce

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z branżą retail