Dla naszego Klienta zajmującego się narzędziami do lokalizacji wewnątrz budynków poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Mid \ Regular iOS Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o dzieło B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz tworzenie aplikacji mobilnych na platformę iOS

Wymagania:

  • Minimum (1,5 - 2 lata ) doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji na platformę iOS - przynajmniej jedna aplikacja dostępna w AppStore
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ( w mowie oraz w piśmie)
  • Solidna wiedza o Objective-C lub Swift
  • Doświadczenie w pracy z REST API

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy i osobisty
  • Przyjazne, międzynarodowe środowisko pracy
  • Multisport
  • Opieka zdrowotna
  • Kupony na lunch
  • Owoce w firmie
  • Pyszna kawa

Mile widziane:

  • Doświadczenie z NFC, iBeacon
  • Wykorzystanie metodologii programowania opartych na testach OOD i OOP
  • Doświadczenie z TestFlight, Crashlytics, GoogleAnalytics
  • Doświadczenie z SVN i systemami Continuous Integration Systems (Bamboo)
Wyślij CV