2017-10-20 17:52

Dla naszego klienta który jest liderem w zakresie serwisów lokalizacyjnych i serwisów opartych o technologie GSM i GPS w Polsce, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Mid Java DeveloperWarszawa

Skontaktuj się z nami
Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Tworzenie i rozwój systemów informatycznych opartych o lokalizację urządzeń GPS/GSM
  • Implementacja aplikacji w technologii JEE
  • Udział w innowacyjnych projektach informatycznych
  • Projektowanie, testowanie i wdrażanie

Od kandydata oczekujemy:

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka Java
  • Znajomości relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL)
  • Analitycznego podejścia do rozwiązywanych problemów
  • Samodzielności i dokładności w realizowanych projektach

Proponujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę projektową, najchętniej w oparciu o B2B
  • kartę MultiSport
  • darmowe miejsce parkingowe
  • pracę pośród doświadczonych pasjonatów i ekspertów
Wyślij CV
Wyślij CV