Dla naszego Klienta, firmy działającej na rynku infrastruktury sieciowej, rozwiazań chmurowych, jednego z wiodących Partnerów Microsoft poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Handlowiec IT rozwiązania Microsoft Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Utrzymanie dobrych relacji z pozyskanymi Klientami
  • Dosprzedaż usług obecnym Klientom

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum roczne doświadczenie w handlu dla branży IT.
  • Prawo jazdy
  • Komunikatywność zarówno przez telefon jak i przy spotkaniach osobistych, z co za tym idzie poprawne posługiwanie się językiem polskim
  • Dobra znajomość obsługi pakietów Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie jednego z Kluczowych Partnerów Microsoft.
  • Pełne szkolenie produktowe
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Świetną atmosferę pracy

Mile widziane:

  • Język Angielski
  • Znajomość rozwiązań chmurowych (office 365,Azure, Dynamics itp.)