Dla naszego Klienta, firmy prowadzącej szkolenia z technologii Microsoft, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior .Net DeveloperWarszawa

Formy umowy: dowolna B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Współuczestnictwo w projektowaniu systemów i aplikacji,
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w technologii ASP.NET - model MVC,
  • Tworzenie testów jednostkowych oraz automatyzacja testów,
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji,
  • Utrzymywanie i optymalizacja oprogramowania,
  • Kontakt z klientami wewnętrznymi firmy.

Oczekiwania:

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praca przy projektach międzynarodowych,
  • Pisanie aplikacji klasy enterprice,
  • Umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów informatycznych,
  • Znajomość technologii:
    • C#,
    • ASP.NET,
    • MVC,
    • WCF.
  • Znajomość praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego,
  • Bardzo dobra znajomość jQuery, HTML i CSS,
  • Dobra znajomość Microsoft SQL Server,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dbałość o terminową i staranną realizację zadań,
  • Systematyczność i chęć zdobywania wiedzy,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Samodzielność i pro-aktywność,

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B,
  • Pakiet socjalny,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość uczestnictwa w projektach zagranicznych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pracę z otwartym zespołem.