Nasz klient to prężnie działająca firma z branży telekomunikacyjnej, dostarczająca rozwiązania dla operatorów telefonii mobilnej w Polsce i za granicą. Szybki rozwój firmy stworzył potrzebę rozszerzenia zespołu, który jest podstawową wartością firmy. W związku z tym poszukujemy osób, które chcą do nas dołączyć.

Oferta pracy: Praca programista Telco Java Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku zaangażowana bedzie we wszystkie etapy projektów (wraz z nabywaniem odpowiednich kompetencji) - począwszy od specyfikacji wymagań, poprzez implementację, testowanie, wdrożenie, aż po utrzymanie i rozwój.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Umiejętność programowania w języku Java
  • Umiejętność projektowania oprogramowania w oparciu o metodyki obiektowe (Object-Oriented Programming)
  • Wiedza na temat architektury sieci telekomunikacyjnych pod kątem realizacji usług IN.
  • Ogólna znajomość protokołów telekomunikacyjnych używanych w IN: CAP, MAP, INAP.
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji sieciowych- mile widziana znajomość standardu JAIN-SLEE.
  • Znajomość architektury klient-serwer, programowania systemowego ( Backend) oraz sieciowego.
  • Doświadczenie z programowaniem dostępu do danych- JDBC/SQL, LDAP.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość pracy nad wieloma projektami wspólnie ze specjalistami w danej dziedzinie
  • Udział w implementacji rozwiązań dla operatorów telefonii mobilnej w Polsce i za granicą
  • Pracę w przyjaznym i kameralnym zespole w biurze znajdującym się w spokojnej części Starych Bielan
  • Możliwość rozwoju umiejętności w nowych technologiach oraz zdobywania wiedzy z zakresu działania sieci operatorów telefonii komórkowej i IoT
  • Pakiet socjalny
  • Indywidualne podejście do pracownika