Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Firmy IT realizującej projekty dla największych Klientów z branży finansowej i ubezpieczniowej, poszukujemy

Oferta pracy: Praca programista JavaScript(AngularJS) Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Praca przy międzynarodowych długoterminowych projektach frontend'owych.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość AngularJS
  • znajomość technologii front-endowych JavaScript, HTML, CSS
  • Komunikatywny angielski(kontakt z klientem zagranicznym)

Firma oferuje:

  • Praca stała
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju posiadanych umiejętności
  • Miłą atmosferę pracy
  • Praca w centrum Warszawy