2016-10-07 16:37

Dla naszego Klienta, bardzo szybko rozwijającego się software housu z Dubaju poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Ruby on Rails DeveloperWarszawa

Realizowane zadania:

  • Praca w 5 osobowym zespole doświadczonych i utalentowanych Developerów + CTO
  • Udział w bardzo szybko rozwijającym się projekcie start-upowym z biurami w Dubaju, Nowym Jorku i Warszawie
  • Praca przy platformie bookingowej funkcjonującej w 200 krajach, zaliczającej milion indywidualnych operacji przeprowadzanych miesięcznie i obsługującej kilka tysięcy indywidualnych klientów
  • Praca nad kodem z wynikiem 4.0 na CodeClimate

Od kandydata oczekujemy:

  • 3+ lata doświadczenie w pracy z Ruby i Ruby on Rails
  • Doskonałej znajomości RoR 4.2
  • Znajomości najnowszych wzorców (presenters i service objects)
  • Zorientowania w strukturach asynchronicznych (scenariusz wzmożonego eksportu, message passing)
  • Umiejętności pracy z PostgreSQL również za pośrednictwem ActiveRecord's
  • Znajomości Redisa
  • Znajomości JavaScript z jQuery i Lodashem na ESLint
  • Radzenie sobie z szybko rosnącą ilością kodu ES6 przy użyciu Reacta i architektury Flux
  • Radzenie sobie z szybko rosnącą ilością mikro-serwisów
  • Znajomość zewnętrznych API
    • AWS
    • Twilio
    • Mandrill
    • Heroku
  • Znajomości AJAX
  • Znajomości JSON
  • Umiejętności budowy narzędzi do monitorowania i raportowania
  • Dobrych zdolności komunikacyjnych

Proponujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki płacowe
  • Wsparcie New Relic przy optymalizacji osiągów
  • Wsparcie Code Climate przy pracy nad Ruby (Robocop) i JavaScript (ESLint)
  • Możliwość prototypowania nowych rozwiązań mogących rozwinąć projektowych
  • Greenfieldowy projekt bez legancy code
  • Pakiet relokacyjny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo dobrze zlokalizowane nowoczesne biuro
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • Konferencje, szkolenia i warsztaty zgodne z zainteresowaniami
  • Śniadania, napoje i dni z warzywami, owocami lub ciastem
  • Zajęcia językowe
  • Świetnie wyposażoną bibliotekę techniczną
  • Relaxroom z konsolą, dartami itd.

Mile widziane:

  • Znajomość Elixir
  • Znajomość Phoenix