2016-10-08 08:23

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży TSL w Polsce i Europie, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds testów automatycznych i manualnychWarszawa

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie testów manualnych
  • tworzenie skryptów do automatyzacji testów
  • tworzenie środowiska testowego

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku testera (te3sty automatyczne i manualne)
  • dobra znajomość metod i narzędzi testowania (głównie dot. automatyzacji)
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • pracę w dużej i stabilnej firmie
  • realne możliwości rozwoju zawodowego