2016-10-07 16:37

Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista IT - Utrzymanie Systemów ITWarszawa

Zadania:

  • Utrzymanie oraz rozwiązywanie bieżących problemów technicznych dotyczących wspieranych systemów informatycznych zgodnie z zasadami i parametrami SLA
  • Utrzymanie aktualnej dokumentacji technicznej dla obsługiwanych systemów informatycznych
  • Obsługa zgłoszeń wewnątrz-firmowych z obszaru IT zgodnie z ustalonymi zasadami i parametrami SLA
  • Instalacja oraz konfiguracja systemów operacyjnych dla stacji roboczych oraz serwerów
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie rozwoju i utrzymania posiadanych systemów

Wymagania:

  • Przynajmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość usług serwerowych MS Windows: Active Directory, DHCP, DNS, CA, NPS - mile widziane certyfikaty potwierdzające odbycie szkoleń z powyższej tematyki
  • Wykształcenie wyższe lub w takcie studiów z obszaru IT
  • Umiejętność instalacji, konfiguracji oraz rozwiązywania problemów dla systemów z rodziny Windows/Windows Server
  • Doświadczenie w konfiguracji i administracji siecią lokalną (mile widziany certyfikat CCNA)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia,
  • Bardzo bogaty pakiet socjalny.