2016-12-06 20:56

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży TSL w Polsce i Europie, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Java z dobrą znajomością Hibernate oraz SpringWarszawa

Realizowane zadania:

  • Dostarczanie obszarom biznesowym rozwiązań zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami,
  • Zapewnienie zgodności prowadzonych projektów i działań usprawniających ze standardami obowiązującymi w firmie.

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 1,5-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość: JPA/Hibernate, Spring (base, web MVC, security, data),
  • Dobra znajomość SQL,
  • Dobra znajomośc web security,
  • Znajomość jednego z narzędzi: JUnit, Mockito, Jasmin,
  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmię,
  • Niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport),
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.
Wyślij CV