2016-10-06 13:57

Dla naszego klienta, wiodącej firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Web Developer (full stack)Warszawa

Realizowane zadania:

  • Analiza, projektowanie i nadzór nad wdrażaniem rozwiązań realizujących wyznaczoną strategię IT oraz architekturę rozwiązania wyznaczoną na etapie koncepcji
  • Stałe monitorowanie postępów prac programistycznych
  • Programowanie rozwiązań

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w projektowanie złożonych aplikacji biznesowych
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu analizy biznesowej
  • Doświadczenie w pracy z REST
  • Umiejętność współpracy z klientem biznesowym
  • Bardzo dobra znajomość języka Python (w tym przynajmniej jednego frameworka np. Django, Flask, Pylons) i/lub Node.js
  • Bardzo dobra znajomość client-side Javascript (JQuery, AngularJS)
  • Dobra znajomość HTML, CSS
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, motywacji rozwiązywania problemów, motywacji i zaangażowania w pracę
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość rozwiązań Cloud

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie przy zatrudnieniu B2B
  • pracę przy interesujących projektach
Wyślij CV