2016-10-02 16:05

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z sektora bezpieczeństwa technologii teleinformatycznych, leadera w swojej branży, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager - sektory: publiczny, telekomunikacyjny, przemysłowy, finansowyWarszawa

Zadania:

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów z sektorów:
    • Publicznego,
    • Telekomunikacyjnego,
    • Przemysłowego,
    • Finansowego
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży systemów typu SIEM, korporacyjnych programów antywirusowych i systemów bezpieczeństwa informacji i bezpieczeństwa sieciowego (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty naszego klienta
  • Utrzymywanie stałego portfela klientów
  • Udział w szkoleniach merytorycznych konferencjach i targach
  • Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży rozwiązań teleinformatycznych do klientów SMB, Large bądź Enterprise
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu rozwiązań bezpieczeństwa (preferowana wiedza z zakresu: systemów typu SIEM, korporacyjnych programów antywirusowych i systemów bezpieczeństwa informacji i bezpieczeństwa sieciowego)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Duża samodzielność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń
  • Pracę w stabilnej firmie