2016-10-07 16:57

Dla naszego klienta, jednej z największych firm na rynku Polskim, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator Systemu SAP - obszar rachunkowośćWarszawa

Opis stanowiska:

  • Administracja obszarem biznesowym systemu SAP w ramach eksploatacji i rozwoju systemu
  • Analiza możliwości wprowadzenia zmian w systemie
  • Udział w projektach wdrożeniowych
  • Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności
  • Realizowanie, wdrażanie zatwierdzonych zmian w systemie
  • Rozwiązywanie problemów eksploatacyjnych
  • Monitorowanie pracy systemu w administrowanym obszarze biznesowym
  • Prowadzenie dokumentacji Systemu w powierzonym zakresie
  • Współpraca z firmami trzecimi w zakresie wprowadzania zmian
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur
  • Zapewnienie bezpieczeństwa systemu
  • Budowa modelu uprawnień w obszarze biznesowym
  • Współpraca z innymi administratorami i użytkownikami systemu w ramach służb wsparcia eksploatacji

Wymagania:

  • Znajomość jednego z modułu/ów systemu SAP:
    • FI -Rachunkowość,
    • CO -Kontroling,
    • FI-AA -Środki trwałe,
    • TR -Zarządzanie skarbcem.
  • Raportowanie w obszarze biznesowym z systemu SAP BI będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w w/w obszarach
  • Biegła znajomość systemu w obszarze biznesowym w zakresie konfiguracji i utrzymania systemu
  • Udokumentowany udział w co najmniej dwóch projektach wdrożeniowych w roli konsultanta zadaniowego, albo co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze biznesowym lub informatycznym
  • Wiedza w zakresie budowy i eksploatacji środowisk opartych o platformę SAP NetWeaver
  • Podstawowa znajomość języka ABAP mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym współpracę z serwisem producenta
  • Gotowość do uczenia się i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Wysokie umiejętności analityczne, a także umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, nastawienie na cel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu

Firma oferuje:

  • Umowę o prace
  • Dostęp do szerokiej gamy szkoleń
  • Atrakcyjny pakiet "socjalny"
Wyślij CV