2016-09-30 12:44

Naszym kientem jest firma, która jest autorem systemu wykrywania plagiatów prac naukowych i dyplomowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Kierownik projektów IT (Agile)Warszawa

Realizowane zadania:

  • zarządzanie portfolio projektów realizowanych przez dział IT
  • zarządzanie harmonogramami, pilnowanie terminów, wyznaczanie kolejnych etapów prac
  • współpraca z zespołem IT, realizującym projekty
  • zapewnienie prawidłowej komunikacji wszystkich uczestników projektu
  • raportowanie postępów prac

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności analityczne, umiejętność planowania
  • świetne umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, doskonała praca w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie
  • znajomość SCRUM lub innych metodyk zwinnych
  • sumienność i skrupulatność
  • samodzielność, inicjatywa i wysokie zaangażowanie

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z 25 dniami odpłatnego nieświadczenia usług (odpowiednik urlopu)
  • pracę dla znanej marki
  • miłą atmosferę pracy
  • biuro w dogodnej lokalizacji
  • prywatną opiekę medyczną