2016-10-04 15:20

Dla naszego klienta, jednej z największych firm na rynku Polskim, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista języka ABAP - NetWeaverWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Programowanie modyfikacji i rozszerzeń
  • Opracowanie specyfikacji technicznej
  • Opracowanie dokumentacji
  • Prowadzenie dokumentacji Systemu w powierzonym zakresie
  • Współpraca z firmami trzecimi w zakresie wprowadzania zmian
  • Rozwiązywanie problemów eksploatacyjnych
  • Współpraca z innymi administratorami i użytkownikami systemu w ramach służb wsparcia eksploatacji
  • Udział w projektach wdrożeniowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (informatyka lub pokrewne)
  • Znajomość rozwiązań opartych o platformę SAP NetWeaver (SAP R/3, SAP BI, SAP EP, SAP PI, SAP SSM itp.)
  • Doświadczenie w zakresie programowania w języku ABAP/JAVA na platformach SAP NetWeaver
  • Mile widziana znajomość modułów systemu SAP
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym współpracę zserwisem producenta
  • Gotowość do uczenia się i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Wysokie umiejętności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, nastawienie na cel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziany udział w co najmniej jednym projekcie wdrożeniowym w w/w obszarze
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu

Proponujemy:

  • Umowę o prace
  • Dostęp do szerokiej gamy szkoleń
  • Atrakcyjny pakiet "socjalny"
Wyślij CV