Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Adobe LiveCycle & Java Expert Warszawa

Opis stanowiska:

  • Programowanie aplikacji opartych o Adobe LiveCycle
  • Opracowywanie dokumentacji
  • Wsparcie dla zespołu eksploatacji w rozwiązywaniu pojawiających się błędów aplikacyjnych

Oczekiwania:

  • 2-3 lata doświadczenia w programowaniu
  • Dobra znajomość Java EE (J2EE)
  • Doświadczenie w Adobe LiveCycle mile widziane
  • Znajomość EJB, Wicket, FLEX, Websphere mile widziane
  • Dobra znajomość innego języka programowania mile widziana
  • Dokładność, dbałość o dobrze napisany kod
  • Samodzielność
  • Chęć nauki nowych technologii
  • Umiejętność dzielenia się wiedza i pasją z otoczeniem

Proponujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
  • Intensywną ścieżkę rozwoju zawodowego