2016-10-04 10:26

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby, która poprowadzi projekt wdrożenia systemu ERP w dwóch lokalizacjach w Polsce.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Kierownik Projektu ERPToruń

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie projektem informatycznym z zakresu wdrożenia systemu klasy ERP
  • Zarządzanie zakresem, budżetem i harmonogramem projektu
  • Kierowanie pracą podległych zespołów, wybór metod realizacji zadań oraz opracowanie strategii weryfikacji wcześniej ustalonych ram akceptacji rozwiązania.
  • Kontrola jakości wykonywanych prac
  • Zarządzanie ryzykiem i zmianami w projekcie
  • Koordynacja prac podwykonawców
  • Bieżące raportowanie stanu realizacji projektu
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w roli Project Managera we wdrożeniach systemów klasy ERP
  • Doświadczenie we wdrożeniu systemu ERP w roli Project Managera lub Konsultanta Wiodącego w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu zarządzania projektami poparta certyfikatem
  • Doświadczenie w metodologii wdrożenia ERP we wszystkich fazach: analizy, projektowania, rozwoju, wdrażania i eksploatacji
  • Zrozumienie kompletnego rozwiązania w kontekście całego przedsiębiorstwa (obszar finansów, kadr, logistyki, magazynów oraz produkcji)
  • Dobrze rozwinięta cecha planowania, organizacji i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Zdolność do ścisłej współpracy z głównymi zainteresowanymi stronami biznesu
  • Przedsiębiorczość, umiejętność optymalnego gospodarowania dostępnymi zasobami w projekcie
  • Doskonałe werbalne i pisemne umiejętności komunikacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze i motywowania zespołu
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub umowa firma-firma