Dla firmy oferującej własny produkt w postaci oprogramowania dla branży badań klinicznych, który zapewnia informacje o efektywności danego ośrodka oraz automatyzację procesów. Na poniżej przedstawione stanowisko, aktualnie poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Mid PHP Developer (jQuery) 10000 - 12000 PLN Tarnów

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Rozwój autorskiej platformy firmy - projekt dedykowany dla branży badań klinicznych
  • Tworzenie nowych funkcjonalności (80%)
  • Praca w 4 osobowym zespole
  • Testowanie własnych rozwiązań
  • Pisanie dokumentacji

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia
  • Dobra znajomość języka PHP - dowolny framework
  • Praktyczna znajomość:
    • jQuery
    • PostgreSQL
    • GIT

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia na podstawie B2B bądź Umowy o Pracę
  • Możliwość wyboru sprzętu do pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Elastyczne podejście do potrzeb pracownika w postaci benefitów pozapłacowych
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej