Dla naszego Klienta rozwijającego własne produkty, przy współpracy z największymi operatorami komórkowymi w Polsce: Orange, Play, Tmobile, Plus poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Regular iOS Developer Szczecin

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych oraz rozwijanie już istniejących aplikacji zgodnie z założeniami The Lean Startup

Oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania na platformę iOS
  • Znajomość Swift i Objective-C
  • Doświadczenie w pracy z Xcode
  • Znajomość metod wytwarzania oprogramowania Agile
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Doświadczenie w używaniu narzędzi typu Core Data, GDC, REST API, JSON

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Darmowe miejsce parkingowe
  • Imprezy integracyjne
  • Elastyczny start pracy między 7:30 a 9:30

Mile widziane:

  • Znajomość SWIFT2