Dla naszego Klienta rozwijającego własne produkty, przy współpracy z największymi operatorami komórkowymi w Polsce: Orange, Play, Tmobile, Plus poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Mid/Senior Java Developer Szczecin

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój systemów informatycznych opartych o lokalizację urządzeń GPS/GSM
  • Implementację aplikacji w technologii JEE
  • Udział w innowacyjnych projektach informatycznych
  • Projektowanie, testowanie,i wdrażanie

Oczekiwania:

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka JAVA
  • Analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Samodzielności i dokładności w realizowanych projektach
  • Znajomość metod wytwarzania oprogramowania Agile
  • Znajomość technologii webowych REST, JSON
  • Znajomość narzędzi developerskich ( Git,code review,CI/CD )

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Darmowe miejsce parkingowe
  • Imprezy integracyjne
  • Elastyczny start pracy między 7:30 a 9:30
Wyślij CV