2016-10-02 20:33

Oferta pracy: Oferta pracy IT Dyrektor Sprzedaży - SAP i usługi powiązanePoznań/Suchy Las

Zadania:

  • Sprzedaż systemów informatycznych firmy SAP oraz usług i aplikacji z nimi powiązanych
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów
  • Współtworzenie strategii sprzedaży
  • Monitorowanie rynku
  • Współpraca z firmami partnerskimi.

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży informatycznej
  • Znajomość procesu sprzedaży systemów ERP
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Zdecydowanie w działaniu
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
  • Wykształcenie wyższe
  • Kompetencje negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego.

Proponujemy:

  • Dobrą atmosferę pracy w szybko rozwijającej się firmie
  • Motywacyjny system wynagradzania związany z efektami pracy
  • Opiekę medyczną.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w sprzedaży systemów SAP
  • Znajomość języka niemieckiego.
Wyślij CV