2017-10-14 14:20

Dla naszego klienta - globalnego lidera platformy e-commerce, poszukujemy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Big Data ArchitectSopot

Skontaktuj się z nami
Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt Umowa mieszana

Realizowane zadania:

  • tworzenie oraz utrzymanie modelu danych biznesowych (dla warstw: batch i speed)
  • praca w architekturze lambda dla platformy do automatycznej sprzedaży internetowej omnichannel

Wymagania:

  • znajomość .Net oraz C#
  • zdolność budowania typów danych (Dynamic Assembly)
  • umiejętność identyfikacji i implementacji wzorców projektowych (Fabryka Abstrakcyjna i Dekorator)
  • minimum 10 lat doświadczenia w programowaniu / 5 lat jako architekt oprogramowania (najlepiej w dziale R&D)
  • Data-driven thinking
  • Can-do attitude
  • zdolność do szybkiego przyswajania nowych technologii
  • umiejętność planowania i nadzorowania rozwoju produktu w obszarze modelu danych

Firma oferuje:

  • pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań e-commerce
  • zgrany i kompetentny team
  • umowę o pracę lub B2B
  • miejsce pracy lokujące się w samym centrum Sopotu
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy

Dodatkowe atuty:

znajomość/zainteresowanie:

  • Azure
  • Distributed computing
  • Cloud computing
  • Hypertable i Google Architecture
Wyślij CV
Wyślij CV