Dla naszego Klienta, międzynarodowego dystrybutora akcesoriów meblowych i oświetlenia, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, rozbudowujemy zespół administratorów systemów ERP i WMS (system magazynowy), aktualnie poszukujemy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Junior WMS Administrator (Warehouse Management System) Warszawa/Pruszków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • administrowanie głównym systemem WMS (Warehouse Management System)
  • konfiguracja i mapowanie procesów magazynowych w systemie WMS
  • rozwijanie systemu WMS, udział w testach
  • sporządzanie raportów i zestawień w oparciu o dane z WMS
  • prace analityczne, przygotowywanie narzędzi do ewidencji danych
  • administracja bazami danych, w szczególności - MsSQL

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku administratora systemu ERP lub WMS
  • znajomość rozwiązań Warehouse Management System (WMS)
  • zainteresowanie obszarem logistyki/TSL
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • udział w kompleksowym wdrożeniu nowych systemów w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość korzystania z najnowszych technologicznie rozwiązań na rynku
  • pracę w bardzo komfortowych warunkach w Pruszkowie
  • szkolenia specjalistyczne
  • dojazd firmowym autobusem z centrum Warszawy lub stacji PKP Pruszków do siedziby firmy w Pruszkowie
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna ze stomatologią, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole

Mile widziane:

  • znajomość SQL
  • studia kierunkowe w zakresie logistyki
  • doświadczenie w administracji systemów IT lub systemów biznesowych
Wyślij CV