Dla międzynarodowej Firmy tworzącej najwyższej jakości rozwiązania informatyczne: webowe, mobilne, projektowe, blockchain'owe, testowe, etc. działającej ogólnoświatowo, pracyjącej w branżach takich jak Fintech czy Healthcare, szukam osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer (Java8+, Spring) Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Tworzenie Back-end'u oprogramowania w języku Java, dla branży takich jak Fintech i Healthcare
  • Optymalizacja aplikacji
  • Wsparcie ogólnego rozwoju systemu
  • Udział w codziennych spotkaniach
  • Codzienna komunikacja z zespołem i klientem

Wymagania:

  • Java 8+
  • Spring
  • Hibernate
  • Git
  • CI
  • Maven
  • Angielski min. B2

Firma oferuje:

  • Szkolenia wewnętrzne
  • Do 20% pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowe lekcje angielskiego
  • Realny wpływ na rozwój projektu
  • Eventy integracyjne
  • Codziennie świerze owoce i dobra kawa