Dla Firmy, która jest wiodącym dostawcą usług i narzędzi służących do tworzenia i redagowania materiałów reklamowych, do pracy w luźnej Start-up'owej atmosferze (mimo, że firma jest już 18 lat na Polskim rynku), przy rozwojowym, nowym projekcie, szukam osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista junior Java Developer Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Tworzenie oprogramowania
  • Praca przy nowym, rozwojowym projekcie
  • Tworzenie zaawansowanych narzędzi dla branży reklamowej
  • Pisanie dokumentacji
  • Testowanie

Wymagania:

  • Dobra znajomość:
    • Java8
    • Spring4+
    • Hibernate,
    • GIT,
  • Podstawowa znajomość technologii front-end'owych:
    • JavaScript

Oferujemy:

  • Stabilne zatrunienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karta MultiSport
  • Okazyjna praca zadalna
  • Lekcje języka niemieckiego
  • Krótki proces rekrutacyjny, 1 spotkanie