2016-10-02 12:43

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy informatycznej, założonej przez pasjonatów nowych technologii mobilnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista iOS lub Android - 3D ze znajomością Augmented RealityWarszawa/Ochota

Opis stanowiska:

  • rozwój i bieżące wsparcie użytkowników aplikacji naszego klienta
  • administracja baz danych oraz uprawnień dostępu
  • wsparcie sprzedaży aplikacji i usług z zakresu AR
  • wybór technologii potrzebnych do realizacji projektów w technologii AR
  • współtworzenie aplikacji rzeczywistości rozszerzonej - modele 3D oraz ich animacje, interfejs użytkownika
  • integracja aplikacji AR z aplikacją mobilną Android i/lub iOS
  • udział w projektach związanych z tworzeniem aplikacji mobilnych iOS, Android,realizującej usługi z obszaru AR

Wymagania:

  • znajomość platform mobilnych Android i/lub iOS
  • znajomość Augmented Reality
  • znajomość przynajmniej jednej z bibliotek:
    • Vuforia
    • Metaio
    • Unity3D
  • znajomość systemów kontroli wersji GIT / Mercurial
  • znajomość C++, Java, PHP&MySQL, JavaScript
  • znajomość HTML5, CSS3
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w profesjonalnym zespole osób, posiadających wieloletnie doświadczenie
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach

Dodatkowe atuty:

  • znajomość narzędzi JIRA i Confluence
Wyślij CV