Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator SAP Basis Morąg

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • administracja systemami ERP,
  • zarządzanie uprawnieniami,
  • wsparcie użytkownika w obszarach SAP BI,
  • prowadzenie dokumentacji biznesowej/technicznej,
  • wspieranie rozwoju podległych systemów,
  • zarządzanie zmianami w systemie SAP.
  • utrzymanie oraz rozwiązywanie bieżących problemów technicznych dotyczących wspieranych systemów informatycznych zgodnie z zasadami i parametrami SLA (zarządzanie lokalną siecią komputerową, serwerami produkcyjnymi)
  • aktywny udział w procesie wdrożenia systamu SAP ERP
  • utrzymanie aktualnej dokumentacji technicznej dla obsługiwanych systemów informatycznych (software, licencje, certyfikaty)
  • zarządzanie projektami racjonalizującymi efektywność działania infrastruktury (od momentu pojawienia się pomysłu, po finalizację wdrożenia)
  • obsługa i realizacja zgłoszeń wewnątrz-firmowych z obszaru IT zgodnie z ustalonymi zasadami i parametrami SLA (helpdesk)
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie rozwoju i utrzymania posiadanych systemów, urządzeń i materiałów eksploatacyjnych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w administracji dużymi systemami ERP
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • dobra znajomość usług serwerowych MS Windows: Active Directory, DHCP, DNS, CA, NPS - mile widziane certyfikaty potwierdzające odbycie szkoleń z powyższej tematyki
  • wykształcenie wyższe, w trakcie studiów z obszaru IT, lub udokumentowane doświadzcenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność instalacji, konfiguracji oraz rozwiązywania problemów dla systemów z rodziny Windows/Windows Server
  • wysokie zdolności analityczne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach wewnętrznych,
  • przyjazne środowisko pracy w młodym zespole,
  • warunki pracy sprzyjające ambitnemu rozwojowi osobistemu,
  • kontakt z najlepszymi i najnowszymi technologiami informatycznymi.