Nasz Klient - firma, która działa nieprzerwanie od 2004 roku. Zaczynali jako dział mobilny firmy Wheel Systems, który po 8 latach przekształcił się w samodzielną spółkę.

Zajmują się tworzeniem bezpiecznych aplikacji mobilne. Zabezpieczają w nich ważne dla Ciebie dane: pieniądze, dokumenty, pliki.

Ich głównym priorytetem jest, aby aplikacje były bezpieczne, niezawodne i proste w obsłudze. Tworzą je po to, aby oszczędzały czas, pomagały w codziennym życiu. By użytkownicy mieli pewność, że ich dane, pieniądze i pliki są dobrze chronione. Żeby aplikacja zapewniała korzyści, a jej użytkowanie było bezpieczne. Po prostu.

Współpracują m.in.z: Eurobank, Asseco, PBS Bank, Grupa BPS, PKO Bank Polski, Medicover, ING, Wheel Systems.

Obecnie poszukują do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Android Mid/Senior Developer 13000 - 18000 PLN Mokotów

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Odpowiedzialność za rozwój aplikacji mobilnych
  • Uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji oraz zaawansowanych interfejsów z atrakcyjnym UX
  • Współtworzenie aplikacji najlepiej ocenianych w rankingach niezależnych organizacji (m.in. Newsweek oraz organizacji związanymi z bezpieczeństwem oprogramowania)

Wymagania:

  • Minimum 2+ doświadczenia na stanowisku Android Developera
  • Znajomość i doświadczenie z:
    • Android, Java, Kotlin, Gradle, Android Studio
    • Continuous Integration oraz SOLID
  • Doświadczenie w pracy z bibliotekami: RxJava, Dagger 2, Retrofit, OkHttp, Realm, Android Architecture Components
  • Znajomość architektury MVC, MVP, MVVM, Clean Architecture
  • Umiejętność korzystania z GIT'a
  • Znajomość metod testowania aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu code review
  • Chęć uczenia się, podnoszenia swoich kompetencji i dzielenie się wiedzą
  • Znajomość języka angielskiego minimum B2 (swobodna komunikacja werbalna)

Proponujemy:

  • Praca w dwóch lokalizacjach: Wilanów i Mokotów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Karta sportowa - Multisport
  • Opieka medyczna - Medicover
  • Wyjścia integracyjne co dwa miesiące
  • Świętujemy każde urodziny - Prezenty!
  • Szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne
  • Konferencje branżowe
  • Pracę z najnowszymi technologiami: Kotlin, RxJava, Dagger 2, Retrofit, OkHttp, Android Architecture Components, Realm, Android Wear, oraz realny wpływ na wybór używanych technologii
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacjach wykorzystywanych przez setki tysięcy użytkowników
  • Wsparcie indywidualnych zdolności i rozwój kompetencji technicznych, również związanych z bezpieczeństwem aplikacji mobilnych

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość kryptografii i szyfrowania
  • Doświadczenie w pracy z bankowością mobilną

Dodatkowe:

Szybki proces rekrutacji - 1 spotkanie i decyzja!