2016-10-01 09:34

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester OprogramowaniaLublin

Realizowane zadania:

  • Testowanie, opisywanie i lokalizowanie usterek w aplikacjach webowych i mobilnych,
  • Uczestniczenie w spotkaniach i pracach zespołu SCRUM
  • Udział w definiowaniu wymagań i kryteriów akceptacji dla zadań
  • Tworzenie scenariuszy testowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu procesów QA
  • Dobra znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JS)
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu infrastruktury testów automatycznych
  • Doświadczenie w namierzaniu błędów stron webowych przy pomocy Firebug i Developer tools
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i identyfikacji przyczyn
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w młodym zespole przy międzynarodowym projekcie
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę z dowolnego miejsca w Polsce - praca zdalna mile widziana

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka COCUMBER oraz Selenium lub innych technik automatycznego testowania
Wyślij CV