2016-11-26 17:20

Dla naszego klienta, wiodącej w swoim sektorze firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista www / Grafik komputerowyLublin

Zadania:

  • Tworzenie i kodowanie HTML grafik/layoutów na potrzeby stron internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • Tworzenie kreatywnych projektów graficznych
  • Testowanie stron www pod kątem poprawności graficznej (różne przeglądarki i środowiska)
  • Tworzenie komunikacji wizualnej oraz materiałów reklamowych firmy

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w projektowaniu stron Internetowych
  • Znajomość programowania w C#
  • Znajomość środowiska Visual Studio i technologii ASP.NET
  • Zmysł estetyczny
  • Kreatywność

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Dobrą atmosferę pracy