Dla przedstawiciela międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy Starszego Programistę Microsoft Dynamics AX. Klient jest czołowym partnerem Microsoft w zakresie systemów klasy ERP z sukcesem wdraża Microsoft Dynamics 365. Charakteryzuje się dużą stabilnością finansową, z doświadczeniem oraz solidnym zapleczem technologicznym i eksperckim. Firma dynamicznie się rozwija i rozszerza portfolio klientów, szuka nowych osób do współpracy.

Oferta pracy: Praca programista Microsoft Dynamics AX Developer Lublin

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • wsparcie przy projektach wdrożeniowych opartych na najnowszej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, jak również wersji Microsoft Dynamics AX 2012;
  • zasilenie Działu Utrzymania i Rozwoju, który prężnie się rozwija i obsługuje klientów z wielu branż (spedytorskiej, energetycznej, budowlanej, ochroniarskiej czy użyteczności publicznej);
  • projektowanie i tworzenie aplikacji w środowisku Microsoft Dynamics AX 2012/D365
  • integrowanie AX z innymi systemami wewnętrznymi;
  • budowanie raportów SQL Server Reporting Services;
  • wsparcie użytkowników AX;

Oczekiwania:

  • min. 3 lata doświadczenia w programowania w środowisku Microsoft Dynamics AX (X++/morpX)
  • znajomość środowiska MS SQL Server oraz języka T-SQL
  • znajomość języka angielskiego na poziomie korzystania z dokumentacji technicznej;

Proponujemy:

  • pracę w najnowszej wersji AX- D365;
  • pracę zdalną po wdrożeniu;
  • zdobycie eksperckiej wiedzy i merytorycznego wsparcia;
  • wyjazdy integracyjne;
  • benefity pracowniczne tj. opieka medyczna w Lux Medzie, karta sportowa Benefit;

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość środowiska Windows Server, Active Directory oraz Exchange;
  • umiejętność programowania w środowisku .NET Framework (C#)