2016-10-03 15:03

Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Specjalista SEM / SEO - ProgramistaŁódź

Opis stanowiska:

  • Pozycjonowanie stron www.
  • Tworzenie i zarządzanie kampaniami Google AdWords.
  • Codzienną optymalizację poszczególnych parametrów kampanii.
  • Pracę z Google Analytics w celu lepszego zarządzania obsługiwanych kampanii marketingowych.
  • Optymalizację witryn oraz stron docelowych pod kątem poprawy wsp. konwersji.
  • Śledzenie nowych rozwiązań w dziedzinie SEM i ich implementacje.
  • Tworzenie wartościowego contentu w celu promocji marki.
  • Tworzenie raportów wraz z podsumowaniem działań i wnioskami z prowadzonych kampanii.
  • Tworzenie i rozbudowa stron internetowych (bardzo dobra znajomość HTML, CSS, Wordpress, jQuery, zagadnienia Responsive Design).

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień marketingu internetowego,
  • Znajomości narzędzi niezbędnych do tworzenia stron internetowych: HTML, CSS, Wordpress, jQuery
  • Znajomości zagadnień Responsive Design.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne formy współpracy,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
Wyślij CV