2016-10-05 22:46

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP - PrestaShop lub WordPressŁódź

Realizowane zadania:

  • współtworzenie architektury i implementację oprogramowania CMS dla kluczowych klientów firmy,
  • tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji,
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,
  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.

Od kandydata oczekujemy:

  • znajomość języka PHP,
  • znajomość PrestaShop lub WordPress,
  • znajomość technologii: DHTML, JavaScript, CSS, XML, XSLT,
  • znajomość bazy danych MySQL,
  • znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo,
  • kreatywność,
  • zaangażowanie.

Firma oferuje:

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • pracę w młodym i prężnym zespole,
  • szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia,
  • doskonałą atmosferę pracy.
Wyślij CV